تلفن تماس : 09128659600
نوین تهویه  – 09128659600

نوین تهویه – 09128659600

تولیدوتعمیرات برجهای خنک کننده مداربازومداربسته فایبرگلاس وپکینگ وقطره گیروقطعات برج خنک کننده

چرا استفاده از برج خنک کننده فایبرگلاس پیشنهاد می شود ؟

تاریخ انتشار : 2019/07/23

در واقع برج خنک کننده از نوع فایبرگلاس ، نوعی از برج خنک‌کننده می باشد که جنس بدنه آن و همچنین لوورها از فایبر گلاس ساخته شده است.
برج خنک کننده همانطور که می دانید دستگاهی است جهت خنک کردن و خنک نگه داشتن مایعات تا حد مورد نیاز کارفرما می باشد.
که در صورت نیاز به سرمای بیشتر ، بعد از برج خنک کننده می بایست از چیلر استفاده شود، برج خنک‌کننده فایبر گلاس به علت مقاومت بسیار بالای بدنه و عدم تجزیه در برابر نور آفتاب امروزه کاربرد های بسیار زیادی را دارها می باشد.
معمولاً و بیشتر ساختمان های اداری، تجاری و مجتمع های مسکونی از عمده استفاده کنندگان برج های خنک کننده از نوع فایبرگلاس می باشند.
تقریبا می شود گفت برج خنک‌کننده فایبرگلاس با توجه به دلایلی که بیان شد ، امروزه بی رقیب و یکه تاز بازار برج خنک‌کننده در بازار ایران می باشد و همچنین می تواند با ظرفیت ۵تن تبرید در قالب برج خنک‌کننده مخروطی یا گرد تا ظرفیت ۶۰۰۰تن تبرید بصورت مکعب و صنعتی تولید شود.

برج خنک کننده

مشخصات اصلی و فنی برج خنک کننده فایبرگلاس نوین تهویه

  1. بدنه فایبرگلاس برج خنک‌کننده در برابر تابش مستقیم اشعه ماوراء بنفش خورشید و همچنین شرایط جوی متغیر از تابستان تا فصل زمستان کاملاً مقاوم و پایدار بوده و رنگ بدنه آن فایبرگلاس بعلت روش ساخت و رنگ امیزی در برابر تابش نور آفتاب تغییر نخواهد کرد.
  2. ضخامت بدنه فایبرگلاس و تشتک برج خنک کننده فایبرگلاس با توجه به روش تولید به صورت مناسب و خیلی مقاوم انتخاب می شود .
  3. جنس بدنه فایبرگلاس برج خنک کننده با استفاده از بهترین الیاف ویژه حصیری و سوزنی ساخته می شوند.
  4. المان و پارامترهای انتقال حرارت برج خنک کننده در انواع و اشکال مختلف تولید شده و دارای راندمان انتقال حرارت بالا می باشد.
  5. المانها یا پکینگ های انتقال جرم و حرارت برج خنک‌کننده از مرغوب ترین مواد پلی اتیلن به ضخامت ۴۰۰ میکرن و دارای روکش مخصوص درجه داروئی ساخته می شود. همچنین اندازه دهانه ورودی بر حسب املاح و مواد موجود در آب محل محاسبه و تعیین می شود. لازم به ذکر است که گام این المان ها ۱۲ تا ۱۹ است.
  6. نوع پروانه بکار رفته در برج خنک‌کننده فایبرگلاس مقاوم و ویژه و همینطور بسته به انتخاب مشتری بوده و با استفاده از اینها پروانه های خاصی بنام سوپر بلید ساخته می شود که طرح مقطع آن air foil می باشد
  7. در ساختار برج خنک‌کننده فایبرگلاس سعی شده تمام پیچ و مهره ها و واشر ها از جنس گالوانیزه گرم و سایر تکیه گاه های فلزی دستگاه ها از جنس آهن گالوانیزه به ضخامت ۸۳ میکرن ساخته خواهد شد.
  8. الکترو موتور برج خنک‌کننده فایبرگلاس مورد استفاده در دستگاه های شرکت نوین تهویه ، ساخت شرکت زیمنس آلمان با یکسال گارانتی می باشد .

همکاران ما

آلوارس
یماک
لوتوس
آریا نوین جوش
سرو
ماسو
کلت
سلام  پاوه